Dołącz do nas

Dołącz do Nas

Jesteś studentką, młodą mamą, a może szukasz dodatkowego zarobku po godzinach? Lubisz testować nowe kosmetyki, perfumy, produkty do sprzątania domu czy suplementy? Nie musisz już dłużej przepłacać w drogeriach czy sklepach z gadżetami. Wystarczy, że dołączysz do naszego klubu, a zyskasz multum rabatów, zniżek i ofert specjalnych, które przysługują wyłącznie zarejestrowanym użytkownikom. Nic Cię to nie kosztuje, a wręcz przeciwnie – możesz tylko zyskać. Kupujesz u nas bez marży, a podejmując współpracę i polecając innym nasze produkty, zarabiasz na marży i rabatach.

Co jeszcze zyskasz, dołączając do naszego klubu?

Po pierwsze, znajdziesz się w grupie osób w pewien sposób uprzywilejowanych – zawsze będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów spożywczych, środków sprzątających czy gadżetów dla zwierząt. Dodatkowo stwarzamy Ci idealne warunki do zarabiania pieniędzy bez wychodzenia z domu, co jest niezwykle wygodne w obecnych czasach.

Otwórz się na nowe i podejmij z nami współpracę korzystną dla obu stron!

Jeśli chcesz dołączyć do grona partnerów BetterStyle, uzupełnij poniższy formularz rejestracyjny. Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą w ciągu kilku godzin oraz prześlemy pocztą najnowszy katalog i materiały informacyjne.

Opłata rejestracyjna wynosi  0 zł

Wysłanie formularza rejestracyjnego oznacza akceptację powyższych warunków i zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Broker S.C Krzysztof Gawron Elżbieta Gawron.

Zarejestruj się