O firmie

Poznajmy się

W 1928 r. w Londynie Albert Edward Clark i Edward Ernedt Willis założyli firmę zajmującą się bezpośrednią sprzedażą produktów do gospodarstwa domowego. Szybko okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Betterware rozwijało się tak dobrze, że sukcesywnie poszerzano asortyment oferowanych produktów.  W latach 60. firma Betterware została uznana za jednego z sześciumwiodących dostawców w branży gospodarstwa domowego. W  lata 80. nastąpiła zagraniczna ekspansja. Rozwinęła się sieć oddziałów we Francji, Hiszpanii, Niemczech i Australii. W latach 90. wartość udziałów spółki wzrosła tak znacząco, że znalazła się ona na liście 500 najlepszych firm według Financial Times.

Rok 2007 to rok, w którym firma rozpoczęła swoją działalność w Polsce. Od tego czasu możliwości współpracy, oraz doskonałe produkty dla domu są dostępne także w naszym kraju.

W 2021 roku firma zmieniła nazwę na BetterStyle.
Dzisiaj BetterStyle oferuje, oprócz znakomitych produktów do domu, również produkty chroniące i wspomagające Twoje zdrowie, urodę i wspaniałe samopoczucie ( kategoria Blue Nature ). Rok 2013 – firma wchodzi na rynek Republiki Czeskiej i szybko zdobywa uznanie społeczności czeskiej.

BetterStyle

Nasze osiągnięcia w liczbach

0 +
Klientów
0 +
Produktów
0 +
Lat doświadczenia
0 +
Osiągnieć