Twój biznes

BetterStyle

BetterStyle to międzynarodowa firma o brytyjskich korzeniach istniejąca na rynku od ponad 80 lat. Oprócz znakomitych produktów do domu, oferuje także produkty chroniące i wspomagające zdrowie, urodę i
wspaniałe samopoczucie (kategoria Blue Nature). Ponadto korzystny Plan Marketingowy BetterStyle umożliwia Przedstawicielom szybkie rozpoczęcie i dynamiczny rozwój własnego biznesu bez ryzyka, nakładu środków i
inwestycji, stając się tym samym sposobem osiągnięcia
niezależności finansowej.

Przystępując do Klubu

Oszczędzasz kupując produkty o 23% taniej niż w katalogu, a w przypadku produktów z kategorii Blue Nature nawet o 30% taniej.

Zarabiasz polecając produkty swoim znajomym – tak samo jak polecasz dobry film czy książkę.Przejrzyj razem z nimi katalog, skup ich uwagę na promocjach lub produktach, które sam uważasz za najciekawsze. 

Rabaty zyskujesz dzięki osobistym zakupom, ale dużo łatwiej będzie Ci osiągnąć wyższe poziomy rabatowe, gdy zaprosisz do swojego zespołu znajomych i podzielisz się z Nimi możliwościami zarabiania z BetterStyle.

Współpracujesz z ludźmi, których lubisz – to gwarantuje przyjazną atmosferę, sprzyjającą osiągnięciu sukcesu i prawdziwej satysfakcji z pracy.

Pamiętaj

W BetterStyle nie ma żadnego obowiązku dokonywania regularnych zamówień. Zamawiasz kiedy chcesz i za ile chcesz. Rejestracja oraz uczestnictwo w klubie są całkowicie bezpłatne.

Członkiem Klubu może zostać:

* osoba fizyczna będąca obywatelem polskim, która ukończyła 16 lat (wymagana jest zgoda rodziców);
* osoba fizyczna prowadząca własną działalność gospodarczą;
* osoba prawna;
* jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Zalety Współpracy:

* współpraca z renomowaną firmą z 80-letnią tradycją w
sprzedaży bezpośredniej;
* szerokie grono odbiorców dzięki obszernej ofercie katalogowej;
* wysokiej jakości artykuły gospodarstwa domowego;
* pewne i bezpieczne suplementy diety oraz produkty promujące zdrowy
styl życia;

Praca dodatkowa

Działalność w BetterStyle może stanowić dodatkową formę zarobku lub z czasem stać się Twoim głównym zajęciem. Nie mamy ustalonego harmonogramu czasu pracy. Rozwijasz swój biznes wtedy, kiedy dysponujesz wolnym czasem. Pracując w BetterStyle nie musisz rezygnować ze swoich dotychczasowych zajęć. Swoboda działania oraz wysokość zarobków uzależniona tylko i wyłącznie od Twojego zaangażowania. Wystarczy tylko spróbować i uwierzyć w sukces. Twój sukces! 

Rok 2014 – dynamiczny rozwój na rynku czeskim w sposób naturalny kieruje działalność Betterware na Słowację. Rok 2016 – Betterware otwiera działalność na Węgrzech.

Obecnie BetterStyle to nowoczesna firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Pragniemy poprawić jakość życia, dając naszym klientom pomysły na lepszy dom oraz pomóc im w osiągnięciu niezależności finansowej.